شرکت دکتر عبیدی در سال ۱۳۲۵ فعالیت خود را به عنوان اولین واحد تولید دارو در کشور با تولید قرص‌های دارویی آغاز نمود و بعد از مدتی شروع به تولید محصولات آرایشی بهداشتی کرد. بنیانگذار این شرکت، دکتر غلامعلی عبیدی می‌باشد که در خرداد سال ۱۲۹۹ شمسی‌ پای به جهان گذاشت. ایشان در سال ۱۳۱۷ وارد دانشکده طبّ و داروسازی دانشگاه تهران شده و با اخذ درجه دکتری در رشته داروسازی فارغ‌التحصیل شدند. اولین پروانه دارویی توسط وزارت بهداری به آقای دکتر عبیدی اعطا گردید و در دوران فعالیتشان خدمات ارزنده و شایانی در تولید محصولات دارویی و بهداشتی با بالاترین کیفیت انجام دادند. وی در سال ۱۳۸۳ در اوج افتخار ملی‌ و با عنوان پدر صنعت داروسازی ایران چشم از جهان فرو بست.

از سال 1390 جناب آقای مهندس علی نقیب با بهره گیری از تجارب خود در مدیریت و راهبری بزرگترین شرکتهای بهداشتی و دانش مجموعه، تولید محصولات سلامت محور را در شرکت بهداشتی دکتر عبیدی از سر گرفتند. ظرف مدت کوتاهی، با تجهیز و نصب ماشین‌آلات پیشرفته و بهره‌گیری از تازه‌ترین فناوری‌های روز دنیا، تنوع و کیفیت محصولات، دستخوش تغییرات محسوسی شد تا جایی‌که تولید ۱۲ قلم محصول نیمه‌فعال در سال ۹۰، امروز تبدیل به ده‌ها قلم کالا در گروه‌های متنوع شوینده، بهداشتی و آرایشی شده است و بار دیگر این شرکت توانست جایگاه خود را در زمینه ارتقا سلامت و بهداشت جامعه باز یابد.

علي نقيب در آبان سال 1335 در شهر تهران متولد گرديد. پس از طي دوره‌هاي ابتدايي و دبيرستان و شركت در كنكور در سال 1354در رشته مهندسي صنايع دانشگاه صنعتي شريف مشغول به تحصيل شد و مدرك كارشناسي را در رشته مهندسي صنايع از اين دانشگاه اخذ نموده و پس از طي دوره سربازي وارد بازار كار شد. در سال 1388 موفق به دريافت مدرك كارشناسي ارشد در رشته MBA از دانشگاه Kempten آلمان گرديد.
از كودكي روحيه‌اي پرتلاش و فعال داشت و هميشه آرزو مي‌کرد كه روزي بتواند فردي موفق و تأثيرگذار در جامعه باشد. وی همواره معتقد بود اگر انسان عزم جدي در رسيدن به هدف داشته باشد، قطعا با تلاش در جهت افزايش توانمندي‌هاي خود در راستاي هدف بزرگ و نهايي موفق خواهد شد. لذا پس از تعيين هدف و انتخاب راه كارآفريني تمام همت خود را براي افزايش قابليتهاي مختلف مورد نياز به كار برده و به بخش عمده‌اي از آرزوهاي خود دست يافت.
از سال 1373 با شروع كار در شركت سهامي عام كف (داروگر) بعنوان عضو هيئت مديره و مدير عامل، تمام تلاش خود را براي پيشرفت و بهبود وضعيت محصولات و حضور شركت در بازار به كار برد كه نتيجه آن تبديل شركت كف به يك مادر كمپاني (Holding Company) بود كه داراي 10 زير مجموعه (Sister Company) شامل 5 شركت توليدي، يك مركز پخش معظم سراسري، يك شركت سرمايه‌گذاري در سهام شركت‌هاي بورس و غيره بود. همچنين توسعه برند و محصولات شركت موجب حضور موفق و داشتن سهم عمده بازار ايران گرديد. وی از سال 1389 با خرید کل سهام شرکت بهداشتی دکتر عبیدی، ریاست هیئت مدیره این شرکت را بر عهده گرفت و در سال 1393 خط تولید محصولات آرایشی بهداشتی ارگانیک را برای اولین بار در خاورمیانه با حضور آقای دکتر دیناروند راه‌اندازی نمود.
در طی سالهای خدمت بارها موفق به دریافت لوح تقدیر، تندیس و جایزه های مختلف از مراکز متعددی نظیر نهاد ریاست جمهوری، وزارت صنایع و معادن، سازمان حفاظت از محیط زیست و … گردید و در سال 1388 نیز موفق به دریافت نشان و حمایل قهرمانِ قهرمانان صنعت از خانه صنعت و معدن استان تهران شد.

سوابق عضويت در اتاقها و انجمنها

– عضو هيئت نمايندگان در اتاق بازرگاني و صنايع و معادن تهران و ایران
– رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران
– رئیس کمیسیون بازرگانی، صنعت و فن‌آوری‌های نوین اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و انگلیس
– رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و یونان
– عضو هيئت امناء در انجمن فارغ التحصيلان دانشگاه صنعتي شريف
– عضو هیئت اجرائی انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف
– عضو هیئت مدیره انجمن ارگانیک ایران
– عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی کشاورزی زیستی ارگانیک
– عضو هیئت مدیره انجمن اخلاق کسب و کار و مسئولیت اجتماعی ایرانیان
– عضو هیئت مدیره مجمع فعالان توسعه اقتصاد ایران
– عضو و رئيس سابق هيئت مديره انجمن صنايع شوينده، بهداشتي و آرايشي
– عضو و رئیس سابق هیئت مدیره شرکت تعاونی فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی
– نايب رئيس كميسيون بهبود فضای کسب و کار و رفع موانع تولید اتاق بازرگاني و صنايع و معادن تهران
– نايب رئيس كميسيون فضای کسب وكار و كارآفريني اتاق بازرگاني و صنايع و معادن ايران
– عضو اتاقهاي بازرگاني ايران و آلمان، ایران و انگلیس، ایران و ایتالیا، ايران و امارات، ايران و یونان و …

چرا باید محصولات دکتر عبیدی را انتخاب کنید:

محصولات بهداشتی دکتر عبیدی فاقد پارابن است؛
طی تحقیقات اخیر پارابن ها موجب مسمومیت های سلولی شده وعامل سرطان پوست، سینه، ناباروی آقایان، درماتیت و واکنش های حساسیت زا می شوند
شرکت بهداشتی دکتر عبیدی با استفاده از فناوری های روز دنیا، تحقیق و توسعه محصولات را در دستور کار دارد و محصولات جدید را بر پایه دانش روز، نیاز مشتری و استانداردها، تولید و عرضه می نماید
دنیای امروز درگیر چالشهای جدید بهداشتی است؛ ما به شما کمک می کنیم تا در مراقبت از خود و کسانی که دوستشان دارید موفق باشید و از این چالشها به سلامت عبور کنید